STREFA PROJEKTANTA

Witaj w Strefie Projektanta firmy Wikoria!

 

Jesteśmy firmą, której fundamentem działalności jest pasja do zdobienia odzieży. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu sukcesywnie tworzymy oryginalne i niepowtarzalne wzory oraz zdobienia modowe. W odpowiedzi na oczekiwania polskich projektantów oraz producentów odzieży proponujemy współpracę, dzięki której mają Państwo możliwość zrealizować własne marzenia projektowe.

 Zapraszamy do współpracy projektantów mody z Polski jak i zagranicy, zarówno tych doświadczonych jak i początkujących. Zachęcamy do kontaktu studentów oraz absolwentów uczelni artystycznych. Z chęcią podejmiemy współpracę z osobami, które rozpoczynają swoją przygodę z branżą odzieżową i szukają niepowtarzalnych wzorów do produkcji toreb, obuwia czy sztuki decoupage. 

Bogactwo naszych produktów oraz niezliczone możliwości produkcyjne sprawiają, że z Wikorią zrealizujecie własne zyciowe projekty modowe, stworzycie wyjątkowe i niezapomniane kolekcje!

 

Z naszej strony oferujemy:

  • szeroką gamę produktów pasmanteryjnych i krawieckich do zdobienia odzieży m.in. taśmy, koronki, guziki, aplikacje i wiele innych,
  • możliwość stworzenia ozdoby na zamówienie np. motywy z termodżetów, nabijanych pereł czy folii glitter,
  • produkty otrzymywane przez znakowanie laserem (grafika, logotyp), wycinanie ploterem np. napisy i kształty,
  • inspirujące katalogi,
  • fachowe wsparcie działu projektowego,
  • gwarancje powtarzalności wzorów czy ozdób,
  • strefę inspiracji, miejsce hand-made, w którym możecie tworzyć własne projekt.
 

Jeśli masz głowę pełną oryginalnych pomysłów, szukasz nowych technologii zdobienia, oraz technik z wykorzystaniem nowoczesnych produktów- napisz do nas lub zadzwoń!