Dodatki hot-fix

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór dżetów szklanych. Wiele kolorów i rozmiarów pozwoli na dobranie, tych idealnie pasujących.
Dżety szklane dostępne są w rozmiarach 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm oraz 6 mm. Występują one właściwie we wszystkich kolorach tęczy: od soczystych żółci, poprzez nasycone niebieskości, a skończywszy na ciepłych kolorach ziemi.
Dżety szklane przeznaczone są zarówno do zdobienia odzieży i akcesoriów, ale także i do cardmakingu, czy scrapbookingu. Tym samym możemy wykorzystać je zarówno w przemyśle tekstylnym, jak i papierniczym.
Dżety szklane to wyjątkowy element dekoracyjny cechujący się wysoką jakością i wytrzymałością.

Kup na sklep.wikoria.pl

W naszym asortymencie znajdują się także dżety ceramiczne w 5 rozmiarach: 3 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm oraz 10 mm.
Dżety ceramiczne dostępne są w różnorodnych kolorach. Od klasycznych takich jak biel i czerń, poprzez nasycone żółcie, a skończywszy na delikatnych pastelach.
Dżety ceramiczne wykonane są z trwałego materiału, zapewniającego zarówno wytrzymałość, jak i lekkość termogadżetu.
Na elegancki wygląd dżetów składa się wypolerowana powierzchnia i błyszcząca powłoka. Dżety ceramiczne doskonale pasują zarówno do odzieży damskiej, jak i stylowych dodatków. Wykorzystywane są także w rękodziele.

Kup na sklep.wikoria.pl

W naszej bogatej ofercie ozdób HOT FIX znajdują się  blaszki stożkowe w 4 podstawowych wymiarach: 2 mm, 3 mm, 4 mm, oraz 6 mm.
Blaszki stożkowe dostępne są w wielu różnorodnych kolorach. Od metalicznej czerni, poprzez srebro, a skończywszy na soczystej zieleni.
Blaszki stożkowe są tańszym odpowiednikiem dżetów szklanych. Ich kształt stożka szesnastokątnego charakteryzuje się dużymi walorami dekoracyjnymi.
Blaszki stożkowe bardzo często stosowane są do zdobienia codziennej odzieży damskiej, galanterii skórzanej, a także kreacji dla tancerzy.
Blaszki stożkowe oprócz przemysłu tekstylnego stosowane są także w kosmetyce i florystyce.

Kup na sklep.wikoria.pl

W asortymencie dodatków hot fix znajdują się także blaszki laser cut. Ten rodzaj blaszek dostępny jest w 6 rozmiarach: 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm oraz 12 mm.

Blaszki laser cut dostępne są w podstawowych kolorach: srebrnym i złotym. Ten rodzaj blaszek jest okrągły i wyróżnia się laserowo grawerowanym wzorem.

Blaszki te wykorzystuje się do zdobienia odzieży, bielizny, a także firan, czy obuwia. Blaszki sprawdzają się także do prac rękodzielniczych i plastycznych. Często stosowane są także w kosmetyce oraz florystyce.

Są doskonałą imitacją nitów, dlatego doskonale prezentują się na spodniach, szortach oraz koszulach.

Kup na sklep.wikoria.pl

 

W naszej ofercie dostępne są także blaszki płaskie w podstawowych rozmiarach: 2 mm, 3 mm, 4 mm oraz 6 mm. Ich bogata gama kolorystyczna pozwala na idealne dopasowanie ozdoby hot fix do rodzaju ubrania, czy dodatku.

Blaszki płaskie są ozdobą płaską, wykonaną z lekkiego aluminium, która doskonale nadaje się do fantazyjnych wzorów. Bardzo często ten rodzaj termogadżetów wykorzystywany jest do tworzenia elementów zdobniczych, takich jak twarze, zwierzęta, czy napisy.

Blaszki płaskie pięknie odbijają światło od swojej powierzchni, dlatego używając ich możemy liczyć na wyjątkowy efekt zdobniczy. 

Kup na sklep.wikoria.pl

 

W naszym asortymencie znajdują się półperły metalowe w 3 rozmiarach: 3 mm, 4 mm oraz 6 mm. Dostępna jest także ich bardzo bogata gama kolorystyczna, dzięki czemu każdy znajdzie te idealne dla siebie.
Półperły metalowe prezentują się niezwykle elegancko i są doskonałą imitacją pereł. Ich kształt metalowych czapeczek pozwoli na uzyskanie różnorodnych wzorów — od tych prostych, po te wyjątkowo fantazyjne.
Półperły metalowe znajdują zastosowanie zarówno w zdobieniu odzieży damskiej, tekstyliów do użytku domowego, jak i galanterii skórzanej. Co więcej, sprawdzą się także, jako ozdoba wyjątkowych kreacji karnawałowych, czy ślubnych.

 

Kup na sklep.wikoria.pl

W naszym asortymencie znajdują się także półperły epoxy cream w 5 rozmiarach: 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm oraz 8 mm.
Półperły metalowe cream to imitacja prawdziwych pereł. Ten rodzaj ozdoby hot fix cechuje się okrągłym kształtem oraz połyskliwym wykończeniem.
Półperły epoxy cream doskonale prezentują się na odzieży damskiej oraz galanterii skórzanej. Dzięki bardzo dekoracyjnemu charakterowi dodają elegancji każdej powierzchni, na której są użyte.
Półperły cream cechują się także wysoką jakością wykonania i wyjątkową estetyką wykończenia.

 

Kup na sklep.wikoria.pl

 

Convex hot fix to wyjątkowa grupa produktów do przyklejenia na gorąco. Charakteryzują się oryginalnymi wzorami, wśród których wyróżnić można m.in. zwierzęta, kwiaty oraz przeróżne kształty tj. trójkąty, kwadraty, serca, gwiazdy itp. Niektóre z tych termoozdób wzbogacone zostały cyrkoniami co zapewnia im niepowtarzalny wygląd. Szczególnie trwałe ze względu na wykonanie ze stopu metali. Z pewnością odmienią każdą tkaninę oraz inne materiały przeznaczone do zdobienia. Pozwalają na stworzenie fantazyjnych wielokolorowych lub jednolitych termowzorów. Od spodniej strony pokryte są klejem, który pod wpływem wysokiej temperatury uaktywnia się i przykleja do wyrobu.

Kup na sklep.wikoria.pl